ENERGIA DLA PRZEMYSŁU
O nas

Witamy na naszej stronie internetowej!

 

Jesteśmy młodą firmą produkcyjno-handlową z personelem o bardzo bogatym, wieloletnim doświadczeniu w branży ciepłowniczej, gazowniczej i wodociągowej. Nasza kadra ma w dorobku wiele zgłoszeń patentowych oraz wdrożeń nowych technologii.

 

Nasza firma w sektorze ciepłowniczym skupia się na zaopatrywaniu producentów wyrobów preizolowanych, przedsiębiorstw energetyki cieplnej oraz firm wykonawczych dostarczając im komponenty do produkcji oraz montażu preizolowanych rurociągów ciepłowniczych.

 

W branży gazowniczej jesteśmy dostawcą rur stalowych i polietylenowych, kształtek, armatury oraz izolacji do budowy sieci przesyłowych i dystrybucyjnych oraz przyłączy i instalacji gazu ziemnego.

 

Jednocześnie świadczymy usługi serwisowe, doradcze i szkoleniowe zarówno dla służb wykonawczych jak i dla kierowników robót oraz inspektorów.

 

CONTROL TEST sp. z o.o. jest partnerem Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

 

Nasza siedziba mieści się na terenie zabytkowego kompleksu Gazowni Warszawskiej przy ul. Kasprzaka 25 w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie PGNiG SA oraz warszawskiego oddziału Instytutu Nafty i Gazu i Izby Gospodarczej Gazownictwa. Firma posiada ponadto zakład produkcyjny i główny magazyn w Rawiczu, w Wielkopolsce.

 

Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT DO NAS
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
ul. Kasprzaka 25 01-224 Warszawa